پيام مدير عامل شرکت سرمايه‌گذاري سفرکارت ملي


به نام خدا

 

سپاس دارم کردگار جهان آفرین را که لذت خدمت به کهن سرزمین ایران را به ما ارزانی داشته است. کشوری پر از مواهب خدادادی که به لطف هوش و کوشش پارسیان نیک سرشت به جاذبه‌هایی بی‌بدیل آراسته شده است.

لطف زیبایی‌های طبیعی فلات ایران با اقلیمی چهار فصل را  اماکن و عناصر تاریخی، مذهبی، فرهنگی و ورزشی دو صدچندان نموده است به‌گونه‌ای که کمتر مرز و بومی دارای چنین تنوع و تعددی در جاذبه‌های گردشگری می‌باشد.

آشنایی با این افتخارات غرور آفرین وظیفه‌ هر ایرانی می‌باشد و بهترین روش شناخت، حضور و بهره‌مندی هم‌میهنان از این امکانات می‌باشد.

فراهم‌نمودن زمینه‌های ارائه خدمات لازم و تشویق و ترغیب هم‌وطنان گرامی در استفاده از امکانات گردشگری کشور موجب گردشگری داخلی مستمر و زمینه‌ساز ارائه خدمات مطلوب به گردشگران حارجی بوده و گردشگری پایدار را به‌همراه خواهد داشت.

در منظر اجتماعی نیز گردش، تفریح و سفر با اثرات مثبت روان‌تنی خود، ارتقاء بهداشت جسمی و روانی فرد و خانواده را هدیه می‌نمایند.

هدف‌گذاری رشد جایگاه گردشگری ایران مستلزم فرهنگ‌سازی و ایجاد زیرساخت‌های نوین می‌باشد. تجارت الکترونیک به‌عنوان انقلابی در صنایع جهان در گردشگری نیز تاثیرات شگرفی داشته است و  صنعت گردشگری یکی از موفق‌ترین استفاده‌کنندگان از ابزارها و مدل‌های تجارت الکترونیک طی دهه‌های اخیر می‌باشد.

همراه‌شدن با این دنیای مجازی با هدف توسعه دنیای حقیقی نیازمند ارائه آموزش‌های مناسب در سطح ملی و استقرار سامانه‌های کاربردی از سوی سازمان‌های متولی دولتی و بخش خصوصی می‌باشد.

زیرساخت‌های فناوری اطلاعات و ارتباطات در کشور درحال رشد می‌باشند و فرصت را برای شروع فعالیت در زمینه‌های فوق فراهم نموده است. توسعه خدمات الکترونیکی بانک‌های کشور مانند پول و کارت‌های الکترونیک، انتقال الکترونیکی وجوه، پرداخت اینترنتی و بانکداری همراه در کنار فعالیت سامانه‌های الکترونیک گردشگری مانند سامانه‌های فروش و رزرواسیون اینترنتی موجب تسریع و تسهیل در شناخت و دست‌یابی هم‌میهنان عزیز به نیازهای خود می‌باشند.

سفرکارت ملی در کنار مسئولیت مستقیم خود به‌عنوان یک ابزار پرداخت الکترونیک، محرکی است برای ورود صنعت گردشگری کشور به دنیای تجارت الکترونیک و ایجاد شبکه و بازاری از خدمات زنجیره ارزش صنعت گردشگری.

امید است که شبکه سفرکارت ملی طی مسیر رشد خود موجب فراهم‌نمودن رفاه و آسایش گردشگران گردد.